Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

natalia

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

ФУСТАН-1123

  • Код на продуктот: 1123
  • Достапност: На залиха
  • 1,890.00ДЕН.
  • 1,290.00ДЕН.


Достапни опции