Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

anabel 1661

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

ФУСТАН-1120

  • Код на продуктот: 1120
  • Достапност: На залиха
  • 1,890.00ДЕН.
  • 990.00ДЕН.


Достапни опции