Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

perla

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

ФУСТАН-1117

  • Код на продуктот: 1117
  • Достапност: 2-3 Days
  • 1,990.00ДЕН.
  • 1,290.00ДЕН.


Достапни опции