Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

erika

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

ФУСТАН-1103

  • Код на продуктот: 1103
  • Достапност: 2-3 Days
  • 1,990.00ДЕН.
  • 990.00ДЕН.


Достапни опции