Материјал:
 80% памук,
 15% полиестер,
 5% еластан
eimi

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

КОМПЛЕТ -1072

  • Код на продуктот: 1072
  • Достапност: На залиха
  • 2,890.00ДЕН.
  • 1,760.00ДЕН.


Достапни опции