Материјал:
 80% памук,
 15% полиестер,
 5% еластан
petja

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

КОМПЛЕТ -1066

  • Код на продуктот: 1066
  • Достапност: На залиха
  • 2,890.00ДЕН.
  • 1,760.00ДЕН.


Достапни опции