Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин


kasadi zeleno

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

фустан -1191

  • Код на продуктот: 1191
  • Достапност: На залиха
  • 1,760.00ДЕН.
  • 1,290.00ДЕН.


Достапни опции