Материјал: 95% памук,  5% еластин

praga


Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

фустан -9965

  • Код на продуктот: 9965
  • Достапност: На залиха
  • 1,990.00ДЕН.
  • 1,290.00ДЕН.


Достапни опции