Материјал: 95% памук, 5% еластин

julia


Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

фустан -9972

  • Код на продуктот: 9972
  • Достапност: На залиха
  • 1,760.00ДЕН.
  • 1,290.00ДЕН.


Достапни опции