Материјал:
 70% памук, 
25% полиестер,
 5% еластан
SABINA

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

фустан-9974

  • Код на продуктот: 9974
  • Достапност: На залиха
  • 1,760.00ДЕН.
  • 990.00ДЕН.


Достапни опции