Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

vivian

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

КОМПЛЕТ -1060

  • Код на продуктот: 1060
  • Достапност: На залиха
  • 2,560.00ДЕН.
  • 1,190.00ДЕН.


Достапни опции