Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

milano crno

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

КОМПЛЕТ -1053

  • Код на продуктот: 1053
  • Достапност: На залиха
  • 2,890.00ДЕН.
  • 1,690.00ДЕН.


Достапни опции