Материјал: 95% памук,  5% еластин

KALINA

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

фустан црно-9979

  • Код на продуктот: 9979
  • Достапност: На залиха
  • 2,290.00ДЕН.
  • 1,490.00ДЕН.


Достапни опции