Материјал:
45% памук
 45% полиестер
 5% еластан
KATRIN

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

фустан-9980

  • Код на продуктот: 9980
  • Достапност: На залиха
  • 2,560.00ДЕН.
  • 1,490.00ДЕН.


Достапни опции