Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

kleo

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

фустан -9985

  • Код на продуктот: 9985
  • Достапност: На залиха
  • 1,844.00ДЕН.
  • 1,290.00ДЕН.


Достапни опции