Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

rumjana

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

фустан црно-450

  • Код на продуктот: 450
  • Достапност: На залиха
  • 1,844.00ДЕН.
  • 1,390.00ДЕН.


Достапни опции