Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

sara 439 crno

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

фустан -9992

  • Код на продуктот: 9992
  • Достапност: 2-3 Days
  • 1,844.00ДЕН.
  • 1,090.00ДЕН.


Достапни опции