Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

klimentina

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

фустан -9999

  • Код на продуктот: 9999
  • Достапност: 2-3 Days
  • 1,844.00ДЕН.
  • 990.00ДЕН.


Достапни опции