Материјал: 80% памук, 20% еластин

djenifar

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

КОМПЛЕТ -1041

  • Код на продуктот: 1041
  • Достапност: На залиха
  • 2,790.00ДЕН.
  • 1,690.00ДЕН.


Достапни опции