Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

ELICA 1663

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

КОМПЛЕТ - 1028

  • Код на продуктот: 1028
  • Достапност: На залиха
  • 2,390.00ДЕН.
  • 1,390.00ДЕН.


Достапни опции