Материјал: 95% памук,  5% еластин

maura

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

КОМПЛЕТ - 1020

  • Код на продуктот: 1020
  • Достапност: На залиха
  • 2,590.00ДЕН.
  • 1,690.00ДЕН.


Достапни опции