Материјал: Памук со еластин


Стил: секојдневен, спортски


Одржување: 30% перење, без центрифугирање, без белило.

marija zel

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

КОМПЛЕТ - 1018

  • Код на продуктот: 1018
  • Достапност: На залиха
  • 2,590.00ДЕН.
  • 1,690.00ДЕН.


Достапни опции