Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

elias

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

КОМПЛЕТ - 1002

  • Код на продуктот: 1002
  • Достапност: На залиха
  • 2,390.00ДЕН.
  • 1,090.00ДЕН.


Достапни опции