Материјал: Памук со еластин


Стил: секојдневен


Одржување: перете на 30%, без центрифугирање, без белило.

neo zel

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

КОМПЛЕТ - 1001

  • Код на продуктот: 1001
  • Достапност: На залиха
  • 2,890.00ДЕН.
  • 1,190.00ДЕН.


Достапни опции