Материјал: 30% памук, 65% полиестер, 5% еластин

AMUR

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

КОМПЛЕТ -1049

  • Код на продуктот: 1049
  • Достапност: На залиха
  • 2,660.00ДЕН.
  • 1,760.00ДЕН.


Достапни опции