Материјал: 75% полиестер, 20% памук, 5% еластин

SIANA 1648

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

КОМПЛЕТ - 1052

  • Код на продуктот: 1052
  • Достапност: 2-3 Days
  • 2,660.00ДЕН.
  • 1,190.00ДЕН.


Достапни опции