Материјал: 75% полиестер, 20% памук, 5% еластин

danelia

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

КОМПЛЕТ - 1051

  • Код на продуктот: 1051
  • Достапност: На залиха
  • 2,660.00ДЕН.
  • 1,760.00ДЕН.


Достапни опции