Материјал:
 95% памук, 
5% еластан

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

фустан -5-987sin

  • Код на продуктот: 5-987sin
  • Достапност: На залиха
  • 1,760.00ДЕН.
  • 1,090.00ДЕН.


Достапни опции