модерен, краток фустан
со лабаво и удобно вклопување за секого
модел со спуштени раменици и кратки ракави
еластично деколте и прилагодливи манжетни
идеален избор за убав и младешки изглед
одлична понуда за пролет/летен период


Материјал:

 80% памук

 15% полиестер

 5% -еластан

borjana

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

фустан -1136

  • Код на продуктот: 1136
  • Достапност: На залиха
  • 1,760.00ДЕН.
  • 1,290.00ДЕН.


Достапни опции