Материјал: 65% памук, 5% еластин, 30% полиестер

brita

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

фустан -1192

  • Код на продуктот: 1192
  • Достапност: На залиха
  • 1,760.00ДЕН.
  • 1,090.00ДЕН.


Достапни опции