Материјал: 95% полиамид, 5% еластин

leonida

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

фустан -3051

  • Код на продуктот: 3051
  • Достапност: На залиха
  • 1,890.00ДЕН.
  • 1,290.00ДЕН.


Достапни опции