• фустан сино
Материјал:
45% памук
 45% полиестер
 5% еластан
margo

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

фустан сино

  • Код на продуктот: 1051
  • Достапност: На залиха
  • 1,490.00ДЕН.
  • 990.00ДЕН.


Достапни опции