Материјал: 

50% памук

 45% полиестер

 5% еластан

haris

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

фустан -1195

  • Код на продуктот: 1195
  • Достапност: На залиха
  • 1,990.00ДЕН.
  • 1,290.00ДЕН.


Достапни опции