Материјал:
95% памук
 5% еластан

blagovesta

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

фустан -9000

  • Код на продуктот: 9000
  • Достапност: На залиха
  • 1,800.00ДЕН.
  • 1,290.00ДЕН.


Достапни опции