Материјал: 95% памук,  5% еластин

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

фустан црно-1015

  • Код на продуктот: 1015
  • Достапност: На залиха
  • 1,400.00ДЕН.
  • 1,290.00ДЕН.


Достапни опции