Материјал: 95% памук,  5% еластин


Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

КОМПЛЕТ -3891be

  • Код на продуктот: 3891be
  • Достапност: На залиха
  • 1,760.00ДЕН.
  • 1,190.00ДЕН.


Достапни опции