Материјал:
95% памук
 5% еластан

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

пантолони црно

  • Код на продуктот: 66622
  • Достапност: На залиха
  • 1,600.00ДЕН.
  • 1,290.00ДЕН.


Достапни опции