Материјал:
95% памук
 5% еластан

verjinia

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

фустан црно

  • Код на продуктот: 20334
  • Достапност: На залиха
  • 1,400.00ДЕН.
  • 1,190.00ДЕН.


Достапни опции