Материјал:
95% памук
 5% еластан

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

фустан -690-1

  • Код на продуктот: 690-1
  • Достапност: На залиха
  • 1,400.00ДЕН.
  • 990.00ДЕН.


Достапни опции