Материјал:
95% памук
 5% еластан

filda

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

фустан -1198

  • Код на продуктот: 1198
  • Достапност: На залиха
  • 1,990.00ДЕН.
  • 1,590.00ДЕН.


Достапни опции