Материјал:
 80% памук
15% полиестер
 5% еластан

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

КОМПЛЕТ-23-90

  • Код на продуктот: 23-90
  • Достапност: На залиха
  • 1,900.00ДЕН.
  • 1,190.00ДЕН.


Достапни опции