Материјал: 
80% памук
 15% полиестер
 5% еластин

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

КОМПЛЕТ 750 beh

  • Код на продуктот: 750 beh
  • Достапност: На залиха
  • 2,100.00ДЕН.
  • 1,190.00ДЕН.


Достапни опции