Материјал: 
60% памук
35% полиестер
 5% еластин

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

КОМПЛЕТ -1-310

  • Код на продуктот: 1-310
  • Достапност: На залиха
  • 2,100.00ДЕН.
  • 1,190.00ДЕН.


Достапни опции