Материјал:
 95% полиестер
 5% еластан

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

Сукњи

  • Код на продуктот: 6001
  • Достапност: 2-3 Days
  • 1,300.00ДЕН.
  • 590.00ДЕН.


Достапни опции