Материјал:
 70% памук, 
25% полиестер,
 5% еластан
sanila

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

фустан - 3050

  • Код на продуктот: 3050
  • Достапност: На залиха
  • 1,844.00ДЕН.
  • 1,290.00ДЕН.


Достапни опции