Материјал:
 95% полиестер
 5% еластан

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

фустан црвен

  • Код на продуктот: 3010
  • Достапност: На залиха
  • 2,560.00ДЕН.
  • 990.00ДЕН.


Достапни опции