Материјал:
95% памук
 5% еластан

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

фустан црвен

  • Код на продуктот: 3121
  • Достапност: 2-3 Days
  • 1,760.00ДЕН.
  • 690.00ДЕН.


Достапни опции