Материјал:
 95% полиестер
 5% еластан

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

фустан -3091

  • Код на продуктот: 3091
  • Достапност: 2-3 Days
  • 1,844.00ДЕН.
  • 590.00ДЕН.


Достапни опции