Материјал:
 95% полиестер
 5% еластан

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

фустан црвен

  • Код на продуктот: 3105
  • Достапност: На залиха
  • 1,844.00ДЕН.
  • 490.00ДЕН.


Достапни опции