Материјал:
 95% полиестер
 5% еластан

Напиши мислење

Белешка: HTML не е дозволен!
    Лош           Добар

фустан -3104

  • Код на продуктот: 3104
  • Достапност: На залиха
  • 1,760.00ДЕН.
  • 690.00ДЕН.


Достапни опции